Питання-відповідь

Питання
Чи виготовляються двері під індивідуальний розмір?
Відповідь

Ми виготовляємо двері стандартних розмірів 2050*880мм, 2050*960мм, 2050*1200мм, також .в індивідуальному порядку розглядаємо можливість виготовлення нестандартних дверей.

Питання
Які замки використовуються?
Відповідь

Використовуємо різноманітні комплекти фурнітури, які сформовані з  замків провідних европейський фірм Баррера, Моттура, Кале, Сіба, Фуаро та ін.

Питання
Яка товщина металу?
Відповідь

Для виготовлення дверної коробки застосовується лист 2 мм, для полотна лист 1,2 мм.

Питання
Яким матеріалом оздоблені двері?
Відповідь

Оздобленням дверей є МДФ плита 8мм, 10мм, 12мм і 16мм. , покрита плівкою ПВХ , яка може патинуватися, а також накладки з натуральної деревини.

Питання
Яким матеріалом утеплені двері?
Відповідь

Наповненням дверей служить мінеральна вата, також не останню роль відіграє двоконтурний гумовий ущільнювач. Вони забезпечують тепло-, та шумоізоляцію.

Питання
Чи є різниця між квартирними та будинковими дверями?
Відповідь

Ми чітко розділяємо вхідні внутрішні (квартирні) та вхідні зовнішні (будинкові) двері. Для виготовлення зовнішніх дверей використовуємо термоплівку Vinorit , яка захищає від надмірного сонячного світла. Також зовнішні двері можуть бути оздоблені  двокамерними склопакетами та захисними декоративними решітками. 

Питання
Яка гарантія на двері?
Відповідь

Гарантійний термін 1 рік, далі пропонуємо постгарантійне обслуговування.

Питання
Чи пропонуються заміри, доставка та монтаж?
Відповідь

На вимогу замовника проводимо заміри; доставка в межах міста безкоштовна; монтаж оплачується додотково.. При доставці дверей за місто, додатково сплачується вартість транспортних послуг.

Питання
Чи сертифіковані двері?
Відповідь

Двері пройшли випробування і отримали  Сертифікат відповідності, як блоки дверні протиударні. 2-го розряду міцності з класом вогнестійкості ЕІ30.

Питання
Чи виготовляються протипожежні дері?
Відповідь

Ми виготовляємо протипожежні двері, якітеж пройшли випробування і отримали Сертифікат відповідності , як двері металеві протипожежні з класом вогнестійкості ЕІ 60 і класом використання В2.

Ми на карті

Зворотній зв’язок