Гарантія та сервісний центр

Пам’ятка користувача

 1. На двері без даних про монтаж та дату введення в експлуатацію гарантія не розповсюджується.
 2. В монтаж дверей не входять роботи із замуровування отворів в стіні, шпаклювання та оздоблення відкосів (крім випадків попередного замовлення цих робіт).
 3. Дверне полотно кріпиться  на рамі трьома завісами.
 4. Ущільнення полотна -  гумові пластини, або самоклеючі шнури.
 5. Двері  обладнані пристроями фіксації і  закривання  полотен  (замками).

 

 

 

1-дверна коробка; 2-полотно; 3- замок з ручками; 4- кріпильні елементи; 5-завіса; 6-вогне-стійкий наповнювач; 7-ущільнювач; 8-термонабухаючий матеріал; 9-кріпильні елементи

 

Комплектність

У комплект постачання входить:

 • двері з коробкою (дверне полотно із замком або з замками, дверна коробка з привареними до неї закладними деталями);
 • ручоки -1 комплект;
 •  ключі -      комплектів;
 • паспорт з інструкцією з монтажу та експлуатування дверей.

Маркування

 1. На етикетці, що прикріплена до рами біля верхньої завіси, наносять назву країни та підприємства-виробника , марку виробу, дату виготовлення, строк служби, комплектність, масу брутто в кілограмах, знак  відповідності  згідно з  ДСТУ 2296, познаку ДСТУ  Б В.2.6.-11:2011.
 2. На верхній торець дверного полотна у двох місцях  нанесено товарний знак виробника, рік виготовлення, межу вогнестійкості.
 3. На верхній завісі клеймом нанесено заводський номер.

ГАРАНТЙНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

Виробник гарантує відповідність дверей вимогам ДСТУ Б.В.2.6.-11:2011 і ДСТУ Б.В.2.6.-12-97 при дотриманні правил транспортування, зберігання, монтажу і експлуатування.

Гарантійний  термін  складає - 12 місяців  з  дня вводу в експлуатацію, але не більше 13 місяців з дня виготовлення.

Виробник зобов’язується протягом гарантійного терміну безкоштовно проводити ремонт дверей, якщо вони за цей період вийшли з ладу, за умови дотримання споживачем умов транспортування, зберігання та вимог щодо монтажу та експлуатування дверей.

Гарантійні зобов’язання не поширюються на дефекти виробу, або їх комплектуючих, які виникли з вини власника дверей (механічні пошкодження дверей, які не були виявлені при прийманні, дефекти комплектуючих, які виникли в наслідок несанкціонованого втручання власника, або іншими особами, крім повноважених представників ТзОВ ВКФ «Молоток», в їх деталі і механізми, всі пошкодження конструкції, або оздоблення дверей, які виникли в наслідок монтажу, або спроб усунути будь-які недоліки дверей покупцем самостійно без залучення повноважених осіб підприємства-виробника).

Гарантійні зобов’язання не поширюються на фурнітуру та комплектуючі, надані замовником.

Ми на карті

Зворотній зв’язок