Каталог

Двері протипожежні - де потрібно і не потрібно ставити?

Пожежа - це одне із найнебезпечніших явищ для життя людини. Причини її виникнення є різними: палюче сонце, замикання розетки, та й сама людина часто, недотримуючись правил поводження з вогнем, спричиняє загоряння. Статистика свідчить, що встановлення протипожежних дверей в певних приміщеннях, може локалізувати вогонь, та дати більше шансів на виживання. У зв’язку з цим, на законодавчому рівні закріплюють протипожежні стандарти, яким мають відповідати будівлі, щоб максимально забезпечити безпеку людини під час виникнення пожежі. Проте, є місця де категорично заборонено встановлювати двері протипожежні. Так, порушенням техніки безпеки буде встановлення дверей в отворі зовнішньої стіни будівлі, який веде з підвалу на вулицю. Держава, в особі контролюючих органів, перевіряє дотримання цих норм, при здачі нових будинків в експлуатацію або дотримання їх фірмами, які мають справу із вибуховими речовинами тощо. Не потрібно нехтувати вимогою встановлення протипожежних дверей! Однак, їх встановлення це пів справи. Варто розібратись яким критеріям мають відповідати такі двері, щоб дійсно локалізовувати вогонь, та не давати йому проникати в інші приміщення. Кожна хвилина на вагу золота.

Сертифіковані, надійні двері протипожежні у м.Львів від виробника.

Почнемо із сертифікації. Так, протипожежні двері повинні бути протестованими на вогнестійкість. Згідно Госту, двері мають витримувати натиск полум’я протягом певного часу, від 15 до 360 хв. Після перевірки в спеціальних печах, двері отримують сертифікат відповідності. Зверніть увагу, що звичайне офісне приміщення повністю вигорає за пів години, саме тому вогнестійкість дверей має бути не менше 30 хв. Іншим важливим критерієм є деформація. В жодному разі не можна допускати нагрівання елементів протипожежних дверей, оскільки це приведе до їх заклинення. Щоб цього не сталось, виробник повинен покрити двері іншим ізолюючим матеріалом, який унеможливить деформацію. Пам’ятайте, допустимою є деформація дверей на зовні або ж всередину, але не вгору/вниз, вправо/вліво. Ну і звісно система відкривання протипожежних дверей. В паніці, людині важко шукати ключ від дверей. Саме тому придумали простий механізм, який дозволяє лише одним натиском відкрити двері з середини, хоча ззовні вони є закритими.

При виборі дверей враховуйте усі ці фактори, і обов’язково запитуйте про сертифікат відповідності, це може врятувати комусь життя. Ми, компанія “Молоток”, в свою чергу, хочемо запропонувати протипожежні двері нашого виробництва, які пройшли сертифікацію та отримали клас вогнестійкості ЕІ 60 і клас використання В2. Ми швидко організуємо безкоштовну доставку у м.Львів. Встановленням займуться наші спеціалісти, які отримали відповідну ліцензію на такий вид робіт. Вам залишається оформити замовлення на сайті. Консультант зателефонує, щоб підтвердити його. Дякуємо, що обрали компанію “Молоток”.

Ми на карті

Зворотній зв’язок