МДФ панелі

Переглянути каталог накладок:

 

МДФ відрізняється від альтернативних матеріалів рядом переваг:

 • Вартість плит МДФ як мінімум на 60-70 % дешевше натурального дерева.
 • МДФ , не дивлячись на більш низьку вартість , перевершує натуральну деревину за фізико -механічними характеристиками , так як МДФ позбавлений неоднорідності властивостей і внутрішніх вад деревини , таких як сучки , тріщини , а твердість МДФ вище твердості найбільш застосовуваних порід деревини.
 • МДФ значно менше коробиться , має велику щільність , а такий показник як " разнотолщинность " практично не застосуємо до МДФ.
 • МДФ відрізняється рівномірним розподілом властивостей по всьому тілу плити
 • Міцність МДФ в 1,8-2 рази вище міцності ДСП. Міцність МДФ забезпечується не тільки використанням синтетичних смол , але і участю природних в'яжучих речовин в міжволоконній взаємодії ( лігнін )
 • МДФ має коефіцієнт розбухання в рази нижчий , ніж ДСП
 • Плити МДФ мають мінімальний перепад по товщині і розмірам листа
 • МДФ не втрачає свою форму при різкому перепаді температури
 • МДФ не кришиться

Вологостійкі СТІЙКІСТЬ до температурних коливань:

 • Завдяки своїй високій вологостійкості МДФ використовується при виробництві кухонних меблів і меблів для ванних кімнат. Під впливом пари меблі з МДФ не жолобиться .
 • МДФ дуже добре переносять вплив кухонного пара - не розбухають і не коробляться

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ теплоізоляційні властивості:

 • За теплоізоляційними властивостями МДФ плити 12 мм еквівалентні цегляній стіні товщиною 150 мм або залізобетонної панелі товщиною 260 мм.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ:

 • Плити МДФ мають високий рівень шумопоглинання

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ , дають простір для втілення дизайнерських РІШЕНЬ:

 • МДФ легко ламінується і шпонова , завдяки ідеально рівною , на відміну від ДСП , поверхні
 • МДФ легко і економно фарбується , завдяки ідеально рівній твердій поверхні , яка в порівнянні з ДСП менше вбирає фарбу , що зменшує її витрата
 • МДФ придатний для тиснення поверхні , що неможливо для ДСП
 • МДФ придатний для фрезерування країв , кутів і поверхні , що неможливо для ДСП. Це дозволяє надавати деталям з МДФ найрізноманітнішу форму і значно розширює можливості їх застосування
 • МДФ придатний для виготовлення гнутих поверхонь , що також неможливо для ДСП. Технологія гнуття заготовок з МДФ схожа на технологію виготовлення гнутих виробів з натуральної деревини та фанери
 • МДФ , завдяки високій міцності , значно краще , ніж ДСП утримує меблеву фурнітуру.
 • МДФ буде незамінний в тих випадках , коли потрібні високі показники щільності для кріплення навісних конструкцій.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ:

 • МДФ , не дивлячись на більш низьку вартість , близький до натуральної деревини за екологічними характеристиками
 • МДФ більш екологічний , ніж ДСП за рахунок низької емісії формальдегіду - його рекомендується використовувати для виготовлення дитячих меблів , меблів для кухонь.
 • МДФ стійкий до різних грибків і мікроорганізмів , що робить вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті.

​Фрезерується МДФ на станках із ЧПУ за безліччю видів візерунків, будь яких форм складностей.

Відтінки кольорів дверей більше 100 видів, які формуються в Вакуумних пресах ПВХ плівкою товщиною від 0,30 до 0,50мм

ПВХ плівка. Технологія: призначена для пресування з і без мембрани. Рекомендована температура матеріалу : від 70градусів

Застосування: Призначена для нанесення на дверні фасади та дверні накладки , двері і для будь-якої поверхні МДФ

Оброблювану площину: Допомагає захистити робочу поверхню із захисним шаром плівки

Товщини згідно Європейському ГОСТу DIN 53353 товщини від 0.3мм до 0.5мм

Ширина до150 см

Довжина роликів при товщині 0.5 мм довжина ролика становить 170 метрів

при товщині 0.3 мм довжина ролика становить 300 метрів

Дизайн уні кольору , з тисненням і без , однотонні кольори і деревоподібні , так само замовлення будь-якого вашого кольору

Хімічне тестування згідно Європейському ГОСТу DIN 68861 Т. ! 1 В *

Опір стирання згідно Європейському ГОСТу DIN 68861 Т.2 2 А *

Стійкість до дряпання згідно Європейському ГОСТу DIN 68861 Т.4 4В/4С *

Світлочутливість згідно Європейському ГОСТу DIN 53387 6 градусів

Температурастойкость зберігання при 100 градусів  1:00 (готовий виріб)

 

 

МДФ накладки на двері від виробника.

Усі ми, так чи інакше, стикались з МДФ плитами, адже їх популярність у виробництві меблів, дверей є дуже високою. Проте, відповідь на запитання, що таке МДФ можуть дати одиниці. Так, МДФ це абревіатура, взята із англійських слів Medium Density Fiderboard. Української це перекладається як: Medium - середній, Density - щільність, Fiderboard - деревостругана плита. Склавши все разом отримуємо - деревостругана плита середньої щільності. Щоб ви розуміли, МДФ це удосконалене, за допомогою зміни технології виробництва, ДСП (деревостругана плита). МДФ плита створюється, проходячи 4 етапи:

1.Очищені від кори дерев’яні колоди подрібнюються до найменших частинок.

2.Отримана суміш обробляється синтетичними зв’язуючими речовинами.

3.Викладається у формі “килима” та піддається гарячому пресуванню, під час якого відбувається остаточне склеювання деревоволокна (виділяється натуральний клей - лігнін).

4.Шліфування.

Такий нескладний процес виробництва, не лише впливає на ціну МДФ, адже вона набагато нижча за ціну натурального дерево, але й робить цей матеріал набагато кращим за своїми властивостями, ніж натуральна деревина. Ось декілька з них: Теплоізоляція. Звукоізоляція. Вологостійкість. Витримує високі перепади температури. Ідеально рівна поверхня. Стійкість до грибків і мікроорганізмів. Саме по цим критеріям, МДФ плита виграє у натурального дерева, плюс залишається екологічно чистим матеріалом. При створенні дверних накладок, теж надають перевагу МДФ плиті, оскільки з нею легше втілити у життя творчі задуми. Гнучкість, еластичність - ці властивості допомагають формувати з МДФ плити різної структури МДФ накладки на двері. Компанія “Молоток” має окрему лінію виробництва накладок для дверей з МДФ, щоб повністю задовольнити попит ринку.

Купити МДФ накладки на двері у м.Львів.

Купити МДФ накладки на двері у м.Львів не складно. Проте знайти дійсно широкий асортимент якісних накладок за доступною ціною - це вже складніше. Проаналізувавши бажання клієнтів, ми змогли створити великий вибір МДФ накладок різної структури та кольорів. Який б інтер’єр ви не придумали, наші накладки ідеально доповнять його. Усі МДФ накладки покриваються спеціальною плівкою, кольорів якої є більше 100 видів. Наноситься вона у вакуумному пресі. Таким чином досягається ідеальне злиття. Не знайшли колір, який вам потрібно? Це не проблема. Ми працюємо під індивідуальне замовлення. Усі МДФ накладки виготовляють відповідно до стандартів на найновішому обладнанні та мають гарантію від виробника. Завдяки своїй міцності добре утримують фурнітуру. Обравши МДФ накладки на двері від компанії “Молоток” ви отримаєте надійного партнера та безкоштовну доставка в межах міста Львова. На сайті, у зручному форматі, можна ознайомитись із усім асортиментом наших робіт. Дякуємо, що обрали компанію “Молоток”.

Ми на карті

Зворотній зв’язок