Про компанію

Компанія «Молоток» існує на ринку України з 2006 року як дистриб’ютор та з 2011 року як повноцінний виробник високоякісних вхідних та міжкімнатних дверей. Протягом всього періоду свого існування компанія зарекомендувала себе як надійний та креативний партнер у створенні затишку в офісі, квартирі чи приватному будинку.

Команда компанії «Молоток» – це прогресивні та досвідчені професіонали, які слідують світовим тенденціям, активно застосовують новітні технології у виробництві та відкриті для нових нестандартних рішень.

Асортимент наших дверей доволі широкий та щороку оновлюється. Йдучи в ногу з часом, компанія «Молоток» постійно вдосконалює конструкції своїх виробів, використовуючи при цьому найсучасніше обладнання – контактні зварювальні апарати та станки з ЧПУ, що задають якісно новий рівень обробки деревини. Усі компоненти дверного полотна натуральні та абсолютно безпечні для здоров’я споживачів. Двері компанії «Молоток» зберігають свій привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років, забезпечуючи ексклюзивний та неповторний екстер’єр та інтер’єр Вашого дому.

Компанія неодноразово  брала участь у будівельних виставках БудЕКСПО у м. Львові та InterBuildExpo у м. Києві, на яких отримала схвальні відгуки учасників, котрі віддали належне високій якості продукції та оригінальності її дизайну.

Ми на карті

Зворотній зв’язок