Клієнти

Компанія «Молоток» працює як з індивідуальними клієнтами, так і з великими будівельними компаніями і торговими мережами. Кожен, хто завітає у наш фірмовий салон або ж забажає зробити замовлення на нашому Інтернет сайті, отримає належну консультацію спеціаліста, який допоможе підібрати найкращий варіант дверей, що максимально задовольнить потреби клієнта та відповідатиме усім необхідним критеріям. Роздрібно наші вироби також можна придбати у таких мережах будівельних супермаркетів, як «Епіцентр» та «Нова лінія».

Компанія «Молоток» тісно співпрацює з деякими компаніями-забудовниками, котрі без вагань встановлюють двері нашого виробництва у своїх новобудовах. Як показує багаторічний досвід співпраці, мешканці новобудов задоволені якістю дверей та не витрачають намарно коштів для їхньої заміни. Компанії-будівельники, які уже стали нашими надійними партнерами:

                                                               

                      

Наші двері завжди відкриті для нових пропозицій співпраці з боку компаній-забудовників та мережевих будівельних супермаркетів по всій Україні.

     

Ми на карті

Зворотній зв’язок